עברית English


שומרים על המסורת ומחדשים תמיד


לאחר 10 שנים בהן היה יעקב לוי בעלים של חנות טבע למוצרים אורגניים ומערך הפצה של מוצרים אלו ללקוחות נבחרים - מצא יעקב, כי למוצרי טופו יש שוק מתפתח וקיים מחסור בייצור מקומי. כדי למלא את החסר, מכר יעקב את פעילותו ובשנת 1991 הקים מפעל קטן לייצור טופו והתרכז בלימוד תחום הטופו על כל מרכיביו.

מאז ועד היום, "א.י.ן. תעשיות" הנה החברה המובילה בתחומה בישראל לייצור מוצרי טופו. מוצר אחר מוצר, התפתחה החברה להיות מובילת שוק בישראל. החל בטופו אורגני, דרך גבינות טופו, טופו מעושן וטופו אפוי ועד סויונז– תחליף מיונז על בסיס סויה.

"א.י.ן. תעשיות" מתמחה בייצור מוצרי טופו אורגני. המיוצר מפולי סויה אורגניים הנרכשים מן היצרנים המובילים בעולם ועוברים בקרת איכות קפדנית.

החברה חרטה על דיגלה חדשנות ופיתוח המוצרים ואינה מפסיקה להתחדש ולהרחיב את מגוון המוצרים שלה בתחום. לייצר טופו איכותי, נדרש ידע רב. להכין גבינות מטופו זו משימה מורכבת. על אחת כמה וכמה גבינות טעימות. לכן, נעזרת החברה בטכנולוג מזון מוביל האחראי על פיתוח המוצרים.

"א.י.ן. תעשיות" מחזיקה שני מותגים: "טופו יפני" ו"שיזן טופו". שני המותגים משדרים איכות ללא פשרות כאשר לכל אחד מהם ייחוד הקשור למיצובו בשוק, המושג באמצעות התאמת מערך הייצור למיצוב המוצר. בנוסף "א.י.ן. תעשיות" מייצרת מוצרים לחברות מובילות בארץ תחת מותגים פרטיים.

מאות מסעדות איכות בישראל משתמשות בטופו של "א.י.ן. תעשיות". אנו גאים בעובדה שמרבית השפים של מסעדות האיכות האוריינטליות בישראל מצאו כי המוצרים של "א.י.ן. תעשיות" איכותיים מכל מוצר מיובא.

לאחרונה הגדירה הנהלת "א.י.ן. תעשיות" שני יעדים נוספים: החדרת גבינות הטופו לשוק המאפים והמאפיות – הן כתחליף פרווה לגבינות והן כתוספת המעשירה את המרקם של עוגות גבינה. בנוסף, פונה החברה לענף המלונאות במטרה להציג בפניו את הפוטנציאל הגלום במוצרי הטופו.

"א.י.ן תעשיות" הנה חברה חדשנית ושמרנית. שימרנו את שיטות הייצור המסורתיות המצריכות עבודה ידנית רבה, בליווי צמוד של התהליך, תוך פיקוח על תקני איכות מהמחמירים ביותר הקיימים כיום בשוק.
"א.י.ן תעשיות" משמרת את שיטות הייצור מקוריות אך לא מפסיקה להתפתח ולפתח את קו המוצרים שלה.

ב-"א.י.ן. תעשיות מזון בע"מ" נשמח לתת לכם לטעום טופו איכותי ומוצרי סויה איכותיים ומקוריים נוספים.

בתאבון.

 
 

להשיג בחנויות ורשתות הטבע הנבחרות